Dlaczego ZDROVA

Dlaczego Zdrova?

Ditetyk Myszków

Gabinet ZDROVA to zgrany zespół specjalistów, którzy pomogą ci zmienić nawyki żywieniowe, dotychczasowy styl życia, odzyskać sprawność fizyczną, dobre samopoczucie i pewność siebie. Nasi trenerzy dobiorą dla ciebie odpowiednie zajęcia ruchowe, a refleksoterapia i masaż skutecznie wspomogą proces spadku masy ciała. 

Działamy zgodnie z zasadą „ tu i teraz „ nie odkładając niczego na później,  twoje zdrowie, uroda i sprawność są w twoich rękach.

Zaczynamy od oceny dotychczasowego sposobu odżywiania, wspólnie analizujemy nasze upodobania kulinarne, aktywność zawodową i sportową. 

Podstawą zdrowego organizmu jest odpowiednio dobrana i zbilansowana dieta, uczucie głodu i zniechęcenia  są nam obce. Działamy efektywnie, planujemy minimum pięć posiłków dziennie o odpowiednim składzie (węglowodany, tłuszcze, białka).

Pomagamy zaplanować zakupy aby były one zdrowe, przemyślane i dostosowane do twojej kieszeni. Udzielamy porad kulinarnych, nasza kuchnia musi być zdrowa, aromatyczna i smaczna, pełna aromatycznych przypraw. 

Przykładamy dużą wagę do sfery psychicznej i emocjonalnej pacjenta, ustalamy realne cele i osiągamy je konsekwentnie krok po kroku. 

To proste uwierz w to!

Facebook Dietetyk Myszków